Herbalife Basketbol Süper Ligi’nin Beslenme Sponsoru Oldu

Herbalife Sponsorlukları;

Herbalife sponsorlukları hız kesmeden devam ediyor!!! Sizlerle yılın en güzel ve coşkulu haberlerinden birisini paylaşıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Herbalife Basketbol Süper Liginin Beslenme Sponsoru oldu.

“Basketbol Heyecanı Herbalife’tan Besleniyor!” sloganı ile başlayacak bu uzun soluklu sponsorluk yatırımıyla, basketbol dünyasına iyi beslenmenin faydalarını anlatarak Basketbol Süper Ligi’nin vazgeçilmezlerinden biri olmayı hedefliyoruz.

Bu işbirliğini sezon süresince iletişim tarafında da yoğun biçimde destekleyeceğiz!

9 şehirde 16 yıldız takımın yapacağı 260’dan fazla maçta saha içerisinde maç esnasında led ekranlarda Herbalife logosu ve iletişimi yer alacak; maçların büyük bir bölümünün NTV Spor ve Digitürk’te canlı yayınlanacağını da göz önüne aldığımızda saha içindeki seyircilere ek olarak televizyonda da görünürlük sağlamış olacağız. Sene boyunca işbirliğimizi duyurmaya yönelik iletişim çalışmalarımız hız kesmeden ve sürprizlerle devam edecek.

Türkiye Basketbol Süper Ligi’nin 2015-2016 sezonunda, Avrupa’nın tartışmasız en iyi ligi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğine yürekten inanıyoruz.

Tüm basketbol severleri, hem bu heyecana destek olmak hem de Herbalife Ailesi’nin gücünü göstermek için arenalara ve ekran başına davet ediyoruz!

Uzun soluklu bir işbirliği olmasını hedeflediğimiz sponsorluk yatırımımızın Herbalife markamızın gücüne ve işimize büyük katkılar sağlamasını diliyoruz!

Herbalife Türkiye

 

 

 

1 Yorum

  1. Mark diyor ki:

    Teşekküler, güzel makale. Ben fayda buldu.Herbalife Sponsorlukları öğrenmek süper.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>