Ozan Özsavaşçı Doğrudan Satış Derneği Başkanı Oldu.

Değerli ziyaretçilerimiz,

Sizlerle önemli bir haberi paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoru. Herbalife Orta Doğu ve Afrika Başkan Yardımcısı Ozan Özsavaşçı Doğrudan Satış Derneği Başkanı (DSD) oldu.

Ozan Özsavaşçı, doğrudan satışı geliştirmek, toplumun doğrudan satış konusundaki bilgisini ve güvenini arttırmak, sektör içinde iş ahlakı prensipleri oluşturmak ve korumak amacıyla Doğrudan Satış Derneği başkanlık görevini Oriflame Türkiye Genel Müdürü Kemal Kaya’dan devraldı.

Türkiye’de 1 milyondan fazla bağımsız satıcının çabalarını destekleyen, 2014 yılında yaklaşık 1.9 milyar TL. civarında perakende ticari hareket sağlayan 10 saygın firmanın (Herbalife, Amway, Avon, Oriflame, Tupperware, Dore, Forever, Huncalife, LR, Partylite) üyesi olduğu, sektörün bu en önemli derneğinin başkanlığı görevini ilk kez Herbalife’ın üstlenmiş olmasından büyük bir gurur duyuyor ve bu yeni görevin, sektörü en yüksek kalitede temsil etmek adına üyeleri ve çalışanları ile birlikte tüm Herbalife Türkiye Ailesi’ne büyük bir sorumluluk yüklediğine inanıyoruz.

Bundan sonraki dönemde de Doğrudan Satış Derneği’nin, görevini sürdüreceği önümüzdeki 2 sene boyunca Herbalife Orta Doğu Avrupa ve Afrika Başkan Yardımcısı Ozan Özsavaşçı başkanlığında, Doğrudan Satış Sektörünü yasalara %100 uyan, müşteri memnuniyetine üst düzeyde önem veren ve üyelerinin kurallara uyumunu gözlemleyen güçlü bir dernek olarak faaliyetlerine devam edeceğine inanıyor ve Herbalife Türkiye Genel Müdürümüz; Ozan Özsavaşcı’ya bu yeni sorumluluğunda başarılar diliyoruz.

 Ozan Özsavaşçı Kimdir?

1971 yılında İngiltere’de doğmuştur.  Ozan Özsavaşcı, 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel iş hayatına Borusan Boru İhracat Pazarlama Bölümünde başlamıştır.

Daha sonra Paşabahçe Cam ’da İhracat Satış Sorumlusu olan Ozan Özsavaşcı, kariyerine 12 yıl süreyle 3M Türkiye’de devam etmiştir. Son olarak Sağlık Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü olarak yürüttüğü görevinden ayrılıp B. Braun Türkiye ve ardından Betasan Bant (Sanitabant) firmalarında üst düzey yönetici olarak görev yapmıştır.

İngilizce ve Almanca bilen Özsavaşcı, başarılı kariyer hayatını başarılı bir şekilde 2011 yılından beri Herbalife Türkiye’nin Genel Müdürü olarak sürdürmektedir.

Biz de kendisini tebrik ediyor, bu yeni görevinde Ozan Özsavaşçı’ya başarılar diliyoruz.

blog.kilokontrolyontemi.com

Editör: Didem Karabulut

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>